Okulista – Lębork – badania, diagnostyka, dobór okularów

Salon Ciszewski to miejsce, gdzie nasi specjaliści ds. optyki okularowej oferują szeroki zakres usług związanych z poprawą i ochroną zdrowia wzroku. Jeśli zatem szukają Państwo fachowej porady w mieście Lębork, okulista, optometrysta lub optyk, którego zatrudniamy, pomogą Wam na każdym etapie doboru okularów – od kompleksowego badania, poprzez dostosowanie metody korekcji do Waszych potrzeb, aż po wybór oprawek.

Pomagamy dobrać okulary, które będą wygodne i przyniosą oczekiwane rezultaty w korekcji widzenia. Mamy do wyboru wiele rodzajów soczewek kontaktowych, w tym miękkich, twardych, jednodniowych i wielodniowych. Nasi optometryści z pewnością dostosują je do Waszej wady wzroku.

W zakres świadczonych usług wchodzi także naprawa i konserwacja okularów, w tym wymiana zepsutych elementów, regulacja oprawek i czyszczenie soczewek. Jeśli noszone przez Was dotychczas okulary uległy zniszczeniu, niekoniecznie trzeba kupować nowe. Pozwólcie, że zobaczymy co da się z nimi zrobić.

Doradzamy także w kwestii ochrony oczu przed działaniem niekorzystnych czynników. Dlatego też w ofercie okulisty z Lęborka nie mogło zabraknąć okularów przeciwsłonecznych. Prowadzimy konsultacje przy ich wyborze. Oferujemy okulary z odpowiednimi filtrami UV, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Chronimy zdrowie dorosłych i dzieci.