Optometrysta – Lębork – specjalista ds. zdrowia wzroku

Chcą Państwo kompleksowo przebadać swój wzrok w mieście Lębork? Optometrysta z salonu Ciszewski chętnie pomoże Wam skontrolować ostrość widzenia oraz w razie potrzeby dobrać odpowiednią metodę korekcji.

Na bieżąco monitorujemy stan zdrowia oczu dorosłych i dzieci. Przeprowadzamy badania w celu oceny ostrości widzenia oraz identyfikacji wszelkich wad refrakcji, takich jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i prezbiopia. Optometryści z Lęborka doradzają w doborze odpowiednich okularów. Pomagają wybrać oprawki i soczewki, które poprawią komfort widzenia.

Jeśli pacjent preferuje soczewki kontaktowe, nasi optometryści pomagają w doborze akcesoriów odpowiednich dla jego oczu, w tym miękkich, twardych, jednodniowych i wielodniowych. W naszym salonie diagnozujemy różne problemy i schorzenia oczu. Przy wykrywaniu jaskry czy neuropatii nerwu wzrokowego pomaga nam badanie pola widzenia.

Oferujemy pomoc kierowcom, którzy często prowadzą pojazdy w godzinach nocnych. Mierzymy i oceniamy ostrość widzenia w warunkach słabego oświetlenia.

Współczesny tryb życia wymaga wielogodzinnego spędzania czasu przed komputerem. Nasi optometryści z Lęborka pomagają zatem w diagnozowaniu i leczeniu problemów związanym z pracą przy monitorze. Udzielają również porad dotyczących właściwej higieny wzroku i profilaktyki, takiej jak noszenie okularów przeciwsłonecznych i przerwy w pracy przy komputerze.